Dzień dobry,

Mam na imię WuŻecik – wirtualny magazyn dla dzieci. Moi twórcy tak mnie nazwali, gdyż jestem wszystkim, co można sobie wyobrazić niezwykłego – Wysoką Żyrafą, Wesołym Żuczkiem, Wielkim Żubrem, Wnikliwym Żebysiem, i Wygibaśnym Żywoniem czy Wciąż Żartującym Wysłoniem.
Powstałem, ponieważ pewnego dnia spotkało się czworo bardzo zwariowanych ludzi, którzy lubili pisać i rysować dla najmłodszych. Oprócz wymyślania historyjek i ilustrowania ich, lubili też same dzieci, postanowili więc dla nich stworzyć coś mądrego i zabawnego zarazem. Tak naprawdę nie wiedzą jeszcze, czy im się to udało, ale mam nadzieję, że tak.
Jestem jeszcze malutki, w zasadzie dopiero co się narodziłem i nie mam nawet roku, ale już wiem, że jestem gadułą – recytuję zwariowane wierszyki, opowiadam dziwne dziwy, uczę się gotować i samodzielnie wykonywać różne rzeczy. Kocham też zwierzęta i o nich będę pewnie mówił najczęściej. Mam wielu stałych przyjaciół ze świata przyrody. Są wśród nich Wysokie Żyrafy, które chowają wiersze do starej szafy, bajek pilnują Słonie Prozonie, Pajączki ćwiczą małe rączki, a Kaczki Kwaczki proponują coraz nowe przysmaczki.

Bardzo lubię towarzystwo, więc każdego dnia niecierpliwie czekam na gości. Umówiłem się nawet z moimi twórcami, że wszystkich czytelników w wieku od 3 do 9 lat będę mógł uroczyście pasować na WuŻeciaki i razem z nimi poznawać świat.

Jeśli Ci się spodobałem, powiedz o WuŻeciku swoim znajomym. Możesz też do mnie napisać, wszystkie listy czyta bardzo dokładnie pan redaktor, dzięki któremu istnieję.

Posłuż się formularzem kontaktowym, jeśli chcesz zostać Partnerem lub Sponsorem WuŻecika. Dzięki Tobie będę mógł szybciej się rozwijać i rosnąć.


WuŻecik